Körfez Dershanesine kayıtlı mısınız?
Kayıt Durumu
Bölge
Şube
Hazırlık Türü
Alan / Sınıf
(Öğretmen) Branş
 
Bu kart Körfez Dershanesi öğrencilerine, kayıt oldukları Körfez şubesinden verilecektir.
Körfez Kart No satın almak için BURAYA TIKLAYINIZ.
Birden fazla kart satın aldıysanız; Kartlarınızdan biri ile kayıt olabilir, daha sonra diğer dersleri Yeni Ders Ekle bölümünden ekleyebilirsiniz.
Lütfen BÜYÜK harfle giriş yapınız. Geçerli rakam ve harfler: 0123456789ABCDEF
Dikkat! Genellikle, D(De) ve 0(Sıfır), B(Be) ve 8(Sekiz) gibi karakterler karıştırılabilmektedir.
Körfez Kart No
 
Ad ve Soyad alanlarını büyük harfle doldurunuz.
Ad
Soyad
 
E-Posta adresinize doğrulama kodu gönderilecektir!
E-Posta
E-Posta (Tekrar)
 
Körfez TV üyeliğiniz için yeni bir şifre oluşturun.
Şifreniz en az 6 hane olmalı.
Şifre
Şifre (Tekrar)
 
Cep Telefonu girilmesi zorunlu değildir.
Cep Telefonu
Cinsiyet
Doğum Tarihi (G/A/Y)
İl
İlçe
 
Adres ve Okul alanlarının doldurulması zorunlu değildir.
Adres
Okul
 
Körfez TV kullanım koşullarını dikkatlice okuyunuz.
Kullanım Kouşlları
KULLANIM SÖZLESMESI

Sayin Kullanici,

Bu sözlesmedeki bütün maddeleri dikkatlice okumaniz gerekmektedir.

KÖRFEZ TV SON KULLANICI ÜYELIK SÖZLESMESI

1. TARAFLAR VE KONU

Bu Son Kullanici Üyelik Sözlesmesinde adi geçecek taraflar,Körfez Yayinlari Basin Yayin Egitim Tic. A.S. ile KULLANICI arasindadir. (Bu sözlesmede KULLANICI ifadesi SIZ'i isaret etmektedir.) Sözlesmede Körfez Yayinlari Basin Yayin Egitim Tic.A.S. Körfez Dershaneleri, Korfezvideo, Körfez Tv, tv .korfez olarak adlandirilmaktadir.

Tv Körfez tarafindan üretilen tüm materyaller; egitim amaçli olarak ögrenci-ögretmenlere yönelik hazirlanmis olup üyelik bedeli karsiliginda veya ücretsiz olarak Türkçe, Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Dil ve Anlatim, Edebiyat, Tarih, Cografya, Felsefe Grubu dersleri,Sbs Matematik,Sbs Türkçe,Sbs Fen Bilgisi,Sbs Sosyal Bilgiler,Sbs Ingilizce, Egitim Bilimleri ile Ingilizce Ögrenim Paketi içeren KÖRFEZ TV için KULLANICI'nin Internet üzerinden www.korfez.com.tr web adresinden (veya www.tv.korfez.com.tr internet adreslerinde) materyallerin kullanimi için Körfez Tv'ye üye olmasi ve kullanmasi konusunda taraflarin hak ve yükümlülüklerinin düzenlenmesine yöneliktir.Körfez Tv tarafindan, tamamen Körfez Tv’nin karariyla, zaman zaman yayimlanabilecek tüm güncellestirmeler bu SÖZLESME'ye dahildir.

***SÖZLESME'de Körfez Tv ve KULLANICI hep birlikte TARAFLAR olarak adlandirilmislardir.

KULLANICI, “www.tv.korfez.com.tr” web sitesine kayit oldugunda ve/veya KörfezTv'yi kullanmaya basladiginda is bu SÖZLESME'yi okuyup, bilgi sahibi oldugunu ve bütün hükümleri ile birlikte kabul ettigini elektronik ortamda beyan etmis olur. KULLANICI, bu SÖZLESME'yi kabul etmiyorsa, KörfezTv(tv.korfez)'e kayit olmamali ve kullanmamalidir.

Kullanici 18 yasindan küçükse sözlesmeyi ve ödemeyi velisi ile görüserek Kabul ettigini onaylamis sayilmaktadir.Bu sebeble dogacak sikintilarda kullanici’nin velisi muhatab ve sorumludur.

Körfez Tv bu hizmetini Körfez Dershaneleri ögrencilerine kendi branslarindaki dersleri vermektedir.Sayisal(Matematik-Geometri-Fizik-Kimya-Biyoloji ve Türkçe).Esit Agirlik ve Sözel(Matematik-Geometri-Edebiyat-türkçe-Tarih-Cografya-Felsefe) derslerinden faydalanabilirler.Diger dersleri almak isteyen Körfez Dershaneleri Ögrencileri www.korfezmarket.com sitesinden satin alarak faydalanabilirler.

Bir tüzel kisinin yetkilisi adina bu sözlesmenin kabul edilmesi, bunu yapmaya yetkili olundugunu gösterir. Yetkisiz olarak bu sözlesmenin kabul edilmesi halinde, bu SÖZLESME'de belirlenen yasal yaptirimlarin sorumlulugunu yetkisiz olarak islem yapmis olan kisi almis olur.

2. ÜYELIK

Körfez Tv ve/veya Körfez Tv 'nin üyelik saglayicilari, Körfez Tv ve bu SÖZLESME'nin hükümleri uyarinca KULLANICI'nin kullanmaya hak kazandigi tüm yazili ve görsel Körfez Tv (Körfez Tv, tv.korfez ve korfezvideo) içerikleri, ilgili web sitesi ve dokümantasyonu üzerinde tüm fikri ve/veya sinai mülkiyet haklarinin sahibidirler Körfez Tv 'nin (Körfez Tv, tv.korfez ve korfezvideo) kullanilmasi KULLANICI'ya, hiçbir fikri ve sinai mülkiyet hakkinin sahipligini vermez. KULLANICI, Körfez Dershaneleri ve/veya bagli sirketleri ve yan kuruluslari ve/veya Körfez Tv 'nin üyelik saglayicilarinin Körfez Tv üzerinde sahip oldugu fikri ve/veya sinai mülkiyet haklarini ihlal edecek faaliyetlerde bulunamaz.

KÖRFEZ, isbu SÖZLESME ile KULLANICI'ya, Körfez Tv ile birlikte verilen kullanici belgelerine göre istifade etmek üzere basit (inhisari olmayan) bir kullanma üyeligi vermektedir. KULLANICI, bu SÖZLESME ile taninan üyelik hakkini, Körfez Tv 'nin yazili izni olmaksizin hiçbir sekilde üçüncü kisilere bedelsiz de olsa devredemez, kiralayamaz, kullanimina ve/veya yararina sunamaz veya satamaz. Körfez Tv 'in kullanilmasi, her zaman bu SÖZLESME'nin kosullarina tabidir.

KULLANICI isbu SÖZLESME uyarinca Körfez Tv içerisinde yer alan ve Körfez Tv 'ye ait gizli (veya açik) bilgileri muhafaza etmeyi, kismen veya tamamen üçüncü kisilere dogrudan veya dolayli olarak hiçbir sekilde ifsa etmemeyi veya açiklamamayi kabul etmis olur.

KULLANICI, Körfez Tv ile ilgili olan veya Körfez Tv 'yi olusturan hiçbir gizli uyariyi veya mülkiyet uyarisini yok edemez ya da kaldiramaz.

Üyelikler, Körfez Tv 'nin görüntülenmesi ve kullanilmasi Körfez Tv 'nin kullanicinin seçmis oldugu erisim paketinin sagladigi kullanim biçimi ve sartlari ile sinirlidir.Körfez Tv’ye üye olan kisi satin almis oldugu veya Körfez Dersanelerinin ögrencilerine ücretsiz olarak verdigi derslerden ilk basta bütün konular açilmaktadir.Kullanici bu açilan konulardan her branstan birer konuyu 1 saat boyunca açmaya ve dinlemeye yetkilidir.Ikinci bir konuyu açmak için 1 saat beklemesi lazimdir.

Körfez Tv 'nin tüm kullanim haklari bu SÖZLESME'nin kosullarina tabidir.

3. ÜÇÜNCÜ SAHISLARIN HAKLARI

KULLANICI, Körfez Tv 'yi tüm veri veya diger malzemeleri, (a) üçüncü sahislarin haklarinin (fikri mülkiyet haklari dahil olmak üzere bunlarla sinirli kalmaksizin) ihlaline veya tecavüzüne neden olacak sekilde veya (b) donanimlar için zararli veya bozucu olacak sekilde veya (c) üçüncü sahislarin bilgisayar sistemlerine, ag veya donatilarina zarar verebilecek sekilde göndermek veya iletmek üzere kullanmayacagini kabul etmistir. KULLANICI, bunun aksine davrandigi takdirde, isbu SÖZLESME uyarinca, tüm sorumlulugun KULLANICI'ya ait oldugunu ve bu nedenle ortaya çikabilecek zarar ve ziyandan ve üçüncü sahislar tarafindan açilacak her türlü dava, zarar veya ziyan taleplerinden sorumlu olacagini, Körfez Tv 'nin bu kabil dava, sikâyet ve benzeri konularda hiçbir sekilde taraf ve muhatap olmayacagini, bu hükmün KULLANICI tarafindan ihlali nedeniyle, Körfez Tv 'nin üçüncü sahislar tarafindan açilacak herhangi bir davada taraf addedilerek üçüncü sahislara herhangi bir tazminat ödemesi veya yükümlülük altina sokulmasi durumunda, basta ödemis oldugu tazminat olmak üzere, bundan dolayi ugrayacagi her türlü zarari KULLANICI'ya rücu edebilecegini ve Körfez Tv 'nin talebi üzerine, ödenmis olan tazminat, zarar ve masraflari kayitsiz sartsiz olarak, defaten ödemeyi gayri kabulü rücu olarak beyan, kabul ve taahhüt etmistir.

4. DONATILARnmak için gerekli tüm bilgisayar donanimini ve iletisim donanimlarinin temin ve bakimini saglamak KULLANICI'nin sorumlulugundadir. KULLANICI bu SÖZLESME uyarinca, üye oldugu Körfez Tv 'yi, tv.korfez web sitesinde belirtilen asgari teknik özelliklere sahip bir donanim üzerinde kullanacagini ve gerekli donanimi temin edecegini, Körfez Tv 'nin yazilim-donanim uyusmazligi ile ilgili hiçbir sorumlulugunun bulunmadigini, Körfez Tv 'nin sorumlulugunun kullanim için üyelik ile sinirli oldugunu beyan, kabul ve taahhüt etmistir.

5. SINIRLAMALAR

KULLANICI;

Körfez Tv 'yi herhangi bir sekilde baskalarinin kullanimina sunabilecek hiçbir girisimde bulunamaz.

Körfez Tv 'yi, kendisine verilen üyeligi birden fazla sayida bilgisayar, is istasyonu ve/veya sunucuda ayni anda kullanamaz.

Körfez Tv 'nin üyeligine alt üyelikler veremez, kiraya veremez veya kiralayamaz.

Körfez Tv için mevzuatin izin verdiginden baska sekilde çeviri veya ters mühendislik uygulamalari yapamaz, derlemeleri ayiramaz, bilesenlerine bölemez, degistiremez, çalismalara dayali türetmeler yapamaz. Kullanici Körfez Tv 'nin tümünü veya bir bölümünü bilgisayarina indiremez ve kaydedemez.

Bu SÖZLESME ve ilgili mevzuat hükümleri ile izin verilen durumlarin disinda, Körfez Tv 'nin kopyasini üretemez. Bu tür kopyalari baskalarinin kullanmasina da izin veremez.

Körfez Tv ile sunulan içerigin KULLANICI tarafindan, egitim kurumlari hariç, internet hizmeti sunulan umuma açik mekanlarda kullanilmasi veya dinletilmesi ve/veya izletilmesi yasaktir. Körfez Tv tarafindan KULLANICI'ya taninan haklar Körfez Tv 'nin ticari olmayan kullanimi içindir. KULLANICI Körfez Tv 'nin kullanimi ile dolayli veya dogrudan herhangi bir gelir veya benzeri menfaat elde edemez.

Körfez Tv, KULLANICI'ya kullanima iliskin üyelik dahilinde taninan haklari degistirme hakkini sakli tutar.

Körfez Tv materyallerinde bulunan kitap görüntüleri, hali hazirda ögrencilerin kullanmakta oldugu ders kitaplarinda yer alan bilgi ve her türlü içerigin yayilmasi ve/veya iletimi ve/veya dagitimi kasti olmaksizin her hakki eser sahibine ve/veya yayincisina ait olup sadece referans amaçli olmak üzere görsel olarak kullanicilarin bilgisine sunulmaktadir.

6. SORUMLULUK

KÖRFEZ, Körfez Tv 'in sunuldugu ortamin normal sartlardaki kullaniminda kusurlu olmadigini beyan etmektedir.

KÖRFEZ, önceden haber vermeksizin Körfez Tv ve dokümantasyonda degisiklik yapabilir.

KÖRFEZ önceden haber vermeksizin ücretsiz olarak kullanim hakki elde ettiginiz Körfez Tv 'yi kullanimdan kaldirabilir, ücretli hale getirebilir ya da ücretli olarak sunulan Körfez Tv 'nin ücretini degistirebilir.

7. SORUMLULUGUN ISTISNALARI

Sözlesme konusu Körfez Tv için KÖRFEZ herhangi bir performans ya da ifa garantisi veya bir hizmet seviyesi taahhüdü vermemektedir ve içeriginden KÖRFEZ sorumlu degildir. Körfez Tv 'nin etkin biçimde kullanimi ve bu kullanimin tüm sonuçlari KULLANICI'nin sorumlulugunda olup, Körfez Tv 'nin kendisinden beklenen sonuçlarinin tam olmamasi ya da eksik veya amaca uygun olmamasindan ve bu sebeplerle ortaya çikabilecek dogrudan veya dolayli zararlardan hiçbir sekilde sorumlu degildir.

Körfez Tv 'nin versiyon güncellestirmesinden kaynaklanabilecek basta maddi ve/veya manevi ve/veya dogrudan ve/veya dolayli zararlar olmak üzere, hiçbir zarardan KÖRFEZ sorumlu degildir.

Körfez Tv’nin hukuken yasaklanmis bir amaç için veya hukuka aykiri islerde veya mevzuat hükümlerine aykiri olarak kullanilmasi nedeniyle ortaya çikabilecek, basta maddi ve/veya manevi ve/veya dogrudan ve/veya dolayli zararlar olmak üzere, hiçbir zarardan KÖRFEZ sorumlu degildir.

Hukuki yollardan elde edilmeyen veya KÖRFEZ tarafindan Körfez Tv 'nin kullanimiyla ortaya çikabilecek basta maddi ve/veya manevi ve/veya dogrudan ve/veya dolayli zararlar olmak üzere, hiçbir zarardan KÖRFEZ sorumlu degildir.

Körfez Tv 'nin yanlis kullanilmasi nedeniyle meydana gelebilecek basta maddi ve/veya manevi ve/veya dogrudan ve/veya dolayli zararlar olmak üzere, hiçbir zarardan KÖRFEZ sorumlu degildir.

Beklenmedik teknolojik gelismelerden dolayi meydana gelebilecek basta maddi ve/veya manevi ve/veya dogrudan ve/veya dolayli zararlar olmak üzere, hiçbir zarardan KÖRFEZ sorumlu degildir.

8. SORUMLULUGUN SINIRLARI

Körfez Tv, Kullanici'nin özel amaçlarina yönelik olarak degil, bir egitim destek ürünü olarak tasarlanmis ve sunulmustur. Körfez Tv 'nin kullanimi KULLANICI'nin sorumlulugunda olup, hiçbir sekilde KÖRFEZ'in sorumlulugunda degildir.

KÖRFEZ Körfez Tv 'nin kullanilmasi ya da kullaniminin mümkün olmamasi nedeniyle meydana gelebilecek ticari kar ya da basari yoksunlugu, ticari islerin aksamasi, bilgilerin / verilerin / dosyalarin / resimlerin kaybolmasi gibi (ve fakat bunlarla sinirli olmamak üzere) durumlarda veya benzeri durumlarda ortaya çikabilecek maddi ve/veya manevi ve/veya dogrudan ve/veya dolayli hiçbir zarardan KÖRFEZ sorumlu degildir.

Körfez Tv nedeniyle meydana gelebilecek her türlü zarar basta olmak üzere, Körfez Tv 'nin bu SÖZLESME'nin herhangi bir hükmü uyarinca sorumlulugu Körfez Tv için varsa ödenmis olan üyelik bedeli ile sinirlidir.

Kullanici kendisine verilen sifre, kullanici adi, parola gibi gizli tutulmasi gereken bilgileri hiçbir sekilde üçüncü kisilerle paylasmayacagini, bu hususta tüm sorumlulugun kendisine ait oldugunu, herhangi bir yetkisiz kullanim halinde Körfez Tv 'nin sorumlu olmayacagini kabul ve taahhüt eder.

9. SÖZLESMENIN SONA ERMESI

Bu SÖZLESME ve SÖZLESME uyarinca sahip oldugunuz Körfez Tv 'yi kullanma hakki, asagidaki durum haricinde, KULLANICI'nin kendi istegiyle veya Körfez Tv ücretini ödemedigi için veya Körfez Tv bir herhangi bir sebeble ile iliskilendirilmis ise bu aboneliginin herhangi bir sebeple sona ermesi durumlarinda sona erer.

Bu SÖZLESME ve SÖZLESME uyarinca sahip oldugunuz Körfez Tv 'yi kullanma hakkinin herhangi bir nedenle sona ermesi durumunda;

(a) KULLANICI aylik Körfez Tv paketini, ay sonu gelmeden iptal ettirmek isterse, Körfez Tv tarafindan yapilacak hesabi inceleme sonrasinda, kullanicinin alacagi varsa iade edilerek, KULLANICI üyeligini sona erdirilecektir.

(b) KULLANICI'nin yillik Körfez Tv paketini, Mevzuatin mümkün kildigi haller haricinde iptal ettiremez; kendi istegiyle iptal ettirmesi durumunda ise Körfez Tv, KULLANICI'ya herhangi bir geri ödeme yapmaksizin KULLANICI üyeligini sona erdirilecektir.

Körfez Tv, önceden haber vermeksizin KULLANICI'nin Körfez Tv üyeligini iptal etme hakkini sakli tutar.

KULLANICI'nin, SÖZLESME'de yer alan hükümlerden herhangi birini ihlal etmesi durumunda,KÖRFEZ tarafindan 10 (on) gün içerisinde durumun düzeltilmesi, aksi takdirde SÖZLESME'nin feshedilecegi KULLANICI'ya yazili olarak bildirilir. Bu süre içerisinde durumun düzeltilmemesi halinde, sürenin sonunda KÖRFEZ yazili bildirimiyle, isbu SÖZLESME'yi feshedebilir.

10. VERGI VE HARÇLARIN ÖDENMESI

Bu SÖZLESME'den veya bu SÖZLESME'nin imzalanmasindan dogan ve bu SÖZLESME'nin yürürlükte bulundugu süre boyunca yürürlüge konulabilecek her türlü vergi, resim, harç ve fonlar ile diger her türlü mali yükümlülük KULLANICI tarafindan karsilanacaktir.

11. DIGER HUSUSLAR

KULLANICI mevzuat uyarinca gereken yetki ve izinleri ihraç veya yeniden-ihraç etmeyecegini kabul ve taahhüt etmistir. KULLANICI, Körfez Tv 'yi kimyasal, biyolojik veya nükleer silah gelistirme, saptama veya yayma veya bu silahlari atabilen füzeleri gelistirme, üretme, bakim veya depolama amaciyla kullanilamaz.

KULLANICI kabul eder ki, Körfez Tv nükleer, kimyasal ve biyolojik silahlar veya füze teknolojisi ile ilgili konularda kullanilmayacak ve transfer edilmeyecektir. KULLANICI yazilim ile ilgili uygulanabilir tüm mevzuattan kaynaklanan sorumlulugunu kabul eder.

KULLANICI, bu maddeyi ihlal ettigi takdirde, isbu SÖZLESME uyarinca, tüm sorumlulugun kendisine ait oldugunu ve bu nedenle ortaya çikabilecek zarar ve ziyandan ve üçüncü sahislar tarafindan açilacak her türlü dava, zarar veya ziyan taleplerinden sorumlu olacagini, Körfez Tv 'nin bu kabil dava, sikayet ve benzeri konularda hiçbir sekilde taraf ve muhatap olmayacagini, bu maddenin KULLANICI tarafindan ihlali nedeniyle Körfez Tv 'nin üçüncü sahislar tarafindan açilacak herhangi bir davada taraf addedilerek üçüncü sahislara herhangi bir tazminat ödemesi veya yükümlülük altina sokulmasi durumunda, basta ödemis oldugu tazminat olmak üzere, bundan dolayi ugrayacagi her türlü zarari KULLANICI'ya rücu edebilecegini ve KÖRFEZ'in talebi üzerine ödenmis olan tazminat, zarar ve masraflari kayitsiz sartsiz olarak, ilk talepte, defaten ödemeyi gayri kabili rücu olarak beyan, kabul ve taahhüt etmistir.

KULLANICI bu SÖZLESME'yi ve bu SÖZLESME kapsaminda sahip oldugu haklari KÖRFEZ'in önceden yazili onayini almadan bir baska kisiye ya da kuruma devredemez.

12. UYUSMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

Is Sözlesmeden kaynaklanabilecek bütün uyusmazliklarin giderilmesinde IZMIR Ili Merkez Mahkemeleri ve Icra Daireleri yetkilidir.

13. VERI UYGULAMALARI VE GIZLILIK POLITIKASI

Körfez Tv 'Ye (www.tv.korfez.com.tr veya Körfez Tv CD-DVD’e) giris yaparken kimlik dogrulamasi için KULLANICI tarafindan girilen (Körfez Tv Kart ID) KÖRFEZ Hizmet numarasi ve diger bilgilerin dogrulugundan KULLANICI sorumlu olup girilen bilgilerdeki yanlisliklardan KÖRFEZ sorumlu degildir.

www.tv.korfez.com.tr sitesi Körfez yayinlari Basim Yayin-Egitim Tic.A.S.'ye aittir ve bu siteyi ziyaret eden müsterilerimizin bilgi güvenligi Körfez yayinlari Basim Yayin-Egitim Tic.A.S.( Körfez Tv) için önem tasimaktadir. Bu metin, bilgi güvenligi ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazirlanmistir.

Site sayfalarini kisisel herhangi bir bilgi vermeden dilediginiz siklikta ziyaret edebilir, ürün ve kampanyalarimiz hakkinda bilgi alabilirsiniz. Körfez Tv egitim içeriklerini kullanabilmek için ise, web sitesine kayit yaptirmaniz gerekmektedir. Kayit için gerekli kisisel bilgileriniz, sifrelenmis ve yüksek güvenlikli bir iletisim protokolü üzerinden sizden istenecektir.

Körfez Tv, kullanici deneyimini iyilestirmek ve Körfez Tv web siteleri arasindaki geçisleri kolaylastirmak adina kullanici bilgilerinin Körfez Tv 'ye ait olan diger web siteleri, uygulama platformlari ve bu platformlarin islevselligini saglayan 3. parti uygulamalar tarafindan kullanilmasina izin verebilir.

Yasal zorunluluklar nedeniyle, yetkili makamlar tarafindan talep edilmesi durumunda Körfez Tv kisisel bilgilerinizi ilgili makamlarla paylasmak durumunda kalabilir.

Bilgi güvenliginizi saglamak amaci ile sizlerin de sifrelerinizi kimse ile paylasmamanizin gerekliligini vurgulamak isteriz.

Elektronik posta iletisiminde söz konusu mesaj sifrelenmedigi takdirde mesajin güvenliginin garanti altina alinamadigini ve göndereceginiz elektronik postalarin güvenliginden sizlerin sorumlu oldugunu hatirlatmak isteriz.

Web sitemizde Körfez Tv tarafindan isletilmeyen diger web sitelerine baglantilar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diger politikalarini gözden geçirmelisiniz. Diger sirketlerin politika ve uygulamalarindan sorumlu olmadigimizi belirtmek isteriz.

Körfez Tv, bu Internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfalari, bilgileri, görsel unsurlari önceden bildirimde bulunmadan degistirme hakkini sakli tutar.

14. BAGLANTI BILGILERI

Körfez Tv ve SÖZLESME ile ilgili herhangi bir sorunuz veya sorununuz oldugunda (Üye Grisi saglanamama, içerik çalistiramama veya sikayetler dahil), KÖRFEZ Müsteri Hizmetleri'ne basvurabilirsiniz. Körfez Tv’nin iletisim bilgilerine www.korfez.com.tr veya 1364 sok.Tanaçan is merkezi Kat:4 Konak/Izmir adresinden ulasabilirsiniz.

15. DIGER HÜKÜMLER

KULLANICI, bu SÖZLESME'yi ve bu SÖZLESME kapsaminda sahip oldugu haklari Körfez Tv 'nin önceden yazili onayini almadan bir baska kisiye ya da kurulusa devredemez. Buna karsilik, KULLANICI, Körfez Tv 'nin sahip oldugu haklari tayin edebilecegini, Körfez Tv 'nin bu SÖZLESME kapsamindaki haklarini ve sorumluluklarini devredebilecegini kabul eder.

KÖRFEZ, bu SÖZLESME kapsamindaki haklarini uygulamayi ertelemekle veya yalnizca bir kismini uygulamakla, haklarinin hiçbirinden vazgeçmis olmaz.

Bu SÖZLESME'nin herhangi bir hükmünün mahkeme ve/veya yetkili merci tarafindan geçersiz veya uygulanamaz sayilmasi, SÖZLESME'nin kalan hükümlerinin geçerliligini ya da uygulanabilirligini etkilemeyecektir.

Bir mahkeme veya yetkili merci karariyla bu SÖZLESME'nin bir hükmünün veya bazi hükümlerinin uygulanabilir olmadigina karar verilirse, Körfez Tv bu hükmü/hükümleri kanunlarin emredici hükümlerine uygun olarak ve TARAFLAR'in isbu SÖZLESME'de belirlenen amaca erismesi için uygun sekilde düzeltir veya bu hükmün/hükümlerin SÖZLESME'den ayri tutulmasina ve SÖZLESME'nin diger hükümlerinin tümüyle etkin ve geçerli kalmasina karar verebilir.

KULLANICI'nin, bu SÖZLESME'nin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi halinde, KÖRFEZ tüm yasal yollara basvurma hakkina sahiptir.

 
Koşulları okudum ve kabul ediyorum
 
Aşağıdaki resimde verilen işlem kodunu ilgili kutuya giriniz.
 
Değiştir
İşlem Kodu
 
Bilgileri kaydetmeten önce bir kez daha kontrol ediniz.